PIONIRI: TITOGRAD PORAŽEN OD ARENE

Pioniri OFK Titograda poraženi su danas na gostovanju Areni u derbiju pionirske lige rezultatom 3:0.

Golove za domaćina postigli su Denis Ljuljanović, strijelac dva gola, a jedan je dao Janko Prelević.

Trener selekcije pionira OFK Titograda Ivan Milić ističe da je tokom čitavog meča bio ravnomjeran odmjer snaga, ali da su njegovi izabranici popustili i u poslednjih 15 minuta primili tri gola.

Igrali smo dobro u prvom poluvremenu, koje je završeno 0:0, potom smo i drugo dobro počeli, ali smo pri kraju izgubili koncentraciju. Igrali smo ravnopravnu utakmicu dok nismo primili prvi gol, posle toga, nismo pokazali karakter i sa razlogom izgubli utakmicu„, kazao je Milić nakon meča.