POBJEDA KADETA NA GOSTOVANJU ISKRI: MIHALJEVIĆ ZA TRI MINUTA RIJEŠIO MEČ

Konačnih 1:2 postavljeni su u prvom poluvremenu. Sve najbolje što smo vidjeli od kadeta OFK Titograda na gostovanju Iskri iz Danilovgrada, vidjeli smo u prvih 45 minuta. Izabranici Miloša Rašovića ovom pobjedom ostali su neporaženi i u 5. kolu kadetske lige, sa osvojenih 13 od mogućih 15 bodova.

Oba gola za Titograd postigao je Luka Mihaljević u 4′ i 7′ minutu meča.

Titograd je vodio sa 0:2 do 28′ minuta, kada je Andrija Šimšić smanjio prednost „romantičara“.

Do kraja utakmice snage su bile izjednačene. Titograd je čuvao prednost, pokušavao da zaprijeti iz kontre, dok su domaći davali sve od sebe da izjednače. Ipak, pobjeda je pripala kadetima OFK Titograda, koji na pauzu odlaze neporaženi.

KADETSKA LIGA CRNE GORE 19/20
1. kolo
Stadion FK Zora, Spuž
31.08.2019.
11:00

Glavni sudija: Nemanja Radulović, I pomoćnik: Mirsad Pepić, II pomoćnik: Samir Krnić, Delegat: Milorad Petković

ISKRA

Prvi tim: Miloš Marković(G), Jovan Perišić, Lazar Radulović, Matija Uskoković, Božidar Antović(C), Viktor Jovanović, Lazar Ramović, Aleksa Miks, Lazar Keković, Andrija Šimšić, Nemanja Raspopović.

Rezerve: Goran Raković(G), Luka Mrvošević, Luka Popović, Vasilije Kovačević, Vladimir Ristić, Danko Barović, Andrija Brajović.

OFK TITOGRAD

Prvi tim: Ivan Zlajić(G), Luka Smolović, Andrej Minić, Luka Mihaljević, Miloš Mugoša, Rade Đaković, Dino Đukić, Marko Lubarda, Damir Adrović, Jovan Kljajević, Boško Ljumović(C).

Rezerve: Danilo Raičković(G), Luka Lakušić, Igor Radević, Pavle Đurović, Miloš Ljutica, Aleksa Ivanović, Jovan Vujisić.