REMI OFK TITOGRADA I PETROVCA

Fudbaleri OFK Titograda remizirali su danas sa Petrovcem u poslednjem kolu Telekom 1.CFL rezultatom 1-1.

Petrovac je poveo u 74′ minutu golom Borisa Kopitovića, a „romantičari“ su izjednačili u 79′ minutu preko Zorana Petrovića.

Kako su izabranici Petera Pakulta završili sezonu na četvrtoj poziciji lige, čekaće ishod finala kupa Crne Gore i nadaće se pobjedi Budućnosti, koja bi ih odvela u kvalifikacije za Ligu Evrope.

TELEKOM 1. CFL 18/19, 36. kolo, Trening kamp OFK Titograd, Podgorica

Glavni sudija: Aleksandar Šćekić, I pomoćnik: Veselin Đuranović, II pomoćnik: Nikola Vujović, Četvrti sudija: Savo Vujović, Kontrolor suđenja: Dejan Stanišić, Delegat: Đorđije Maraš

Trener: Peter Pakult

Prvi tim:

Prvi tim: Damir Ljuljanović, Vojin Pavlović, Marko Miličković, Jovan Nikolić(c), Marko Roganović(od 69′ Mirko Raičević), Ivan Novović, Mamadu Mendi(od 78’Ognjen Gašević), Balša Banović, Zaim Divanović (od 54′ Zoran Petrović), Miloš Radulović, Marko Pavićević.

Rezerve: Saša Ivanović, Miloš Brnović, Zoran Petrović, Branko Ojdanić, Mirko Raičević, Alden Škrijelj, Ognjen Gašević.