ŠOKANTAN PORAZ TITOGRADA

Nakon totalne dominacije, više od sedam propuštenih prilika, OFK Titograd je ipak poražen od Rudara u trećem kolu Telekom 1.CFL.

Izabranici Dragoljuba Đuretića imali su sve što je potrebno za dobar rezultat – posjed lopte, inicijativu, stvarali su prilike, ali je nedostajalo ono najbitnije. Nedostajao je pogodak.

Iz prve velike prilike, gosti su u 86′ minutu meča, preko Ćukovića stigli do 0:1 i velika tri boda.

Sa druge strane „romantičari“ ostaju kratkih rukava. Statistika takođe nije na njihovoj strani. U tri utakmice osvojili su samo jedan bod, ali još uvijek nisu postigli pogodak.

Šef stručnog štaba OFK Titograda bio je konkretan na kraju meča.

„Ne štima u realizaciji. Imali smo igru, imali smo posjed, stvorili prilike, ali nismo dali gol. Naših deset šansi nije bilo dovoljno da se postigne pogodak, Rudaru je bila potrebna samo jedna. Na tome im čestitam. Mi ćemo vidjeti šta ćemo dalje“, poručio je Đuretić nakon meča.

Prvu priliku Titograd je imao u 16′ minutu. Roganović je centrirao, a Đalović odlično trznuo glavom, ali je dobro reagovao golman Ružić. Deset minuta kasnije Činedu je pokušao, takođe glavom, ali je Ružić, nevjerovatnom reakcijom sačuvao gol.

Nekoliko sekundi kasnije, probao je Mamadu Mendi, ponovo glavom, opet siguran Ružić. U 50′ minutu meča, Pavlović dobro proigrao Đalovića, ovaj istrčao ispred Ružića, ali nije bio precizan udarac.

U 65′ pokušao je Lucas Gomes, plasirao, ali je ponovo odlično odbranio Ružić.

68′ minut, strašan pokušaj Novovića, tik pored lijeve stative.

Kazna je stigla u 83′ minutu, Ćuković je iskoristio gužvu u šesnaestercu i savladao golmana Ivanovića.